ETA | Hepa filter for container | ETA051300080 | 1 pc(s)
- TootjadETA
- Mudel: ETA051300080
- Saadavus: 1
-
13€
ETA | Hepa filter for container | ETA051300080 | 1 pc(s)
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 140 mm |
| Gross height (mm) | 215 mm |
| Gross weight | 0.157 kg |
| Gross width (mm) | 45 mm |
| Kogus pakis | 1 pc(s) |
| Kõrgus | 16.5 cm |
| Laius | 13 cm |
| Net weight | 0.147 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1276 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 4 g |
| Plastic (No PET) | 6.00 g |
| Producer | ETA |
| Producer product family | Hepa filter for container |
| Producer product name | ETA051300080 |
| Sügavus | 4 cm |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.0013545 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: eta hepa filter for container eta051300080 1 pcs, eta051300080, eta, tolmuimejad


